Klub Sportowy ARKA

Najmłodsi badmintoniści "Arki"

Email Drukuj PDF

Do bardzo udanych występów należały starty podczas Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona Dzieci i Żaków, który miał miejsce 8 marca 2015 roku w Straszęcinie.

Ten dzień należał do Szymona Smalarza, który pokonał wszystkich rywali w swojej kategorii i tym samym zajął 1 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej startował Filip Piskorz, który ostatecznie uplasował się na 5 miejscu. W Żaczkach bardzo niewiele zabrakło Sylwii Jurusik, by dostać się do pierwszej „czwórki”.

Wyróżnić również trzeba występ młodych zawodników, którzy po raz pierwszy wstępowali w grze podwójnej mieszanej.  Duet Sylwia i Szymon okazał się być bardzo zgrany czego dowodem jest 3 miejsce na podium.

Organizatorzy zawodów stanęli na wysokości zadania i wszystkim, małym i dużym, paniom wręczyli słodki upominek z racji Święta Kobiet tego dnia.